
Кілт-шарлы крест, 17 х 19 х 21 х 22 мм, 1/2 шаршы астында, күшейтілген, 1/2 Stels адаптері бар
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
17 x 19 x 21 x 22 мм бекіткіштерге арналған 1/2 дюймдік адаптері бар күшейтілген Stels 14249 шарикті кілт-крест автомобиль дөңгелектерін бөлшектеуге және орнатуға арналған. Алынбайтын алтыбұрышты розеткалар ең көп таралған өлшемдегі доңғалақ гайкалары мен болттарына арналған. Кілт автоорталықтарда пайдалануға, автокөлікке өз бетінше қызмет көрсетуге арналған, сонымен қатар сапарда пайдалы болады. Артықшылықтары Құрал 45 көміртекті болаттан жасалған, жұмыс бөлшектері 41 HRC қаттылығына дейін шыңдалған, бұл жоғары жұмыс өнімділігін қамтамасыз етеді. Шыбықтардың қалыңдығы 16 мм, олар 90 градус бұрышта дәнекерленген, бұл құралдың сенімділігін және бекіткіштерге біркелкі әсер етуді қамтамасыз етеді. Айқастырма шыбықтарды дәнекерлеу орнында арнайы төсемдермен нығайтылған, бұл беріктік сипаттамаларын арттырады және кілттің қызмет ету мерзімін арттырады. Жинаққа 1/2 дюймдік қондыру алаңы бар адаптер кіреді, ол кілтті қолдану мүмкіндігін кеңейтеді — оны сәйкес бекіту алаңы бар кез келген шеткі розеткалармен пайдалануға болады. Коррозияға қарсы жабын құралды тоттан қорғайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Салмақ | 1.667 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 31 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 385 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 355 мм |
| Бренд | STELS |
| Топ | Ключи балонные |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 142-Балондық кілттер |
| Штанганың диаметрі | 16 мм |
| Болат маркасы | 45 |
| Ерекшеліктері | күшейтілген |
| Өлшем 1 | 17 мм |
| Өлшем 2 | 19 мм |
| Өлшем 3 | 21 мм |
| Өлшем 4 | 22 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Форма-фактор | крестовой |
| Штрих-код | 4044996055930 |
- Бағасы: 4 111 ₸

