
Дөңгелек тістеуіктер Nickel, 160 мм, никельмен қапталған, екі компонентті тұтқалар Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
160 мм екі бөліктен тұратын тұтқалары бар Matrix NICKEL 17355 никельмен қапталған дөңгелек тістеуіктер сымдарды, ұстауға, майыстыруға және басқа да монтаждау және монтаждау жұмыстарына арналған жұқа металл қаңылтырларды ұстауға мүмкіндік береді. Жұмысты жету қиын жерлерде жүргізу қажет болса, олар тістеуіктерге балама болады.Артықшылықтары Никельден қорғайтын жабын коррозияның пайда болуына жол бермейді және дөңгелек тістеуіктердің тозуға төзімділігін арттырады.Жұмыс бөліктерінің қаттылығы жоғарылайды, себебі олар жоғары жиілікті токтармен сөндіріледі.Екі бөліктен тұратын тұтқалар ыңғайлылықты арттырады, өйткені олар қолдарда сырғып кетпейді.Тұтқалардағы тіректер қолдың сырғып кетуіне жол бермейді, осылайша шеберді жарақаттан қорғайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 0.177 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 22 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 208 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 64 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Топсалы-ерінді аспап |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 173-Дөңгелек тістеуіктер |
| Ұзындығы | 160 мм |
| Губкалардың материалы | сталь 45 |
| Тұтқа | екі компонентті |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996060668 |
- Бағасы: 1 672 ₸

