
Рулетка Classic, 7.5 м х 24 мм, пластикалық корпус Sparta
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Пластмассадан жасалған 7,5 м х 24 мм кенептен жасалған Спарта "Классик" 31304 рулеткасы бөлшектердің, дайындамалардың, материалдардың, жиһаздардың және т.б. ұзындығы мен енін өлшеуде үй шаруашылығында таптырмас көмекші болады. Ол тұрмыстық мақсатта пайдалануға арналған. Ілмектегі арнайы терезенің арқасында рулетка компас ретінде пайдалануға жарамды.Артықшылықтарысынғыштық — корпус берік пластиктен жасалған, таспа бояумен жабылған.Миллиметрге дейінгі өлшемдердің дәлдігі — қалқымалы ілмек нөлдік белгінің бөліктің шетімен сәйкес келуін қамтамасыз етеді.Сенімділік — ілмек лентаға үш тойтарма арқылы бекітіледі.Механикалық тығын — таспаны қажетті ұзындықта ұстауға болады.Жұмыстың ыңғайлылығы — кенепте үлкен масштаб қолданылады, оны қашықтықтан анық көруге болады.Биіктікте жұмыс істеу мүмкіндігі — рулетка білезік пен белдікте тасымалдауға арналған баумен және қыстырғышпен жабдықталған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 140 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 100 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.274 кг |
| Топ | Қалталы рулеткалар |
| 1 топ | 3-Өлшеу құралы |
| 3 топ | 313-"СПАРТА" қалталы рулеткалары |
| Ұзындығы | 7.5 мм |
| Өлшеу шкаласы | Метрикалық |
| Материал | Болат |
| Таспа материалы | Болат |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Таспаның ені | 24 мм |
| Штрих-код | 4044996087061 |
- Бағасы: 940 ₸

