
8 х 100 мм жасырын ернеуі бар полипропиленді дюбель-шеге, 100 дана Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 42136 полипропиленді дюбель-шеге жасырын ернеуімен, 8 х 100 мм, 100 дана., бетоннан, кірпіштен немесе тастан жасалған негіздерде әртүрлі бөлшектер мен конструкцияларды сенімді бекітуге арналған. Дюбельдің жасырын ернеуі бекіткіштің бекітілетін материалмен барынша жанасуын қамтамасыз етеді. Дюбель-шеге құрылыс және жөндеу жұмыстарын жүргізу, желілерді төсеу кезінде, сондай-ақ тұрмыстық міндеттерді шешу үшін қолданылады. Артықшылықтары Дюбель полипропиленнен жасалған, ультракүлгін сәулелердің әсерінен қорықпайды. Соққылы бұрандалы шеге жылдам орнатуды қамтамасыз етеді (дюбель балғамен соғылады). Дюбельдегі қабырғалар материалдың қалыңдығында берік бекітуге кепілдік береді. Мырыш жабыны бекіткіштерді коррозиядан қорғайды. Жиынтыққа стандартты өлшемдегі PZ2 қалпақшасы бар өздігінен бұрап тұратын бұрандалар кіреді. Қаптамада 100 дана бар, ол ұзақ уақытқа жетеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 101 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 150 мм |
| Қаптамадағы саны | 100 |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 99 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 1.379 кг |
| Топ | Дюбельдер |
| 1 топ | 4-Бекіту бұйымдары |
| 3 топ | 421-Дюбельдер |
| Диаметрі | 8 мм |
| Ұзындығы | 100 мм |
| Материал | Полипропилен |
| Қамту | сары мырыш |
| Ұштықтың түрі | PZ2 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996118246 |
- Бағасы: 3 884 ₸

