
Цилиндрлік ернеуі бар полипропиленді дюбель-шеге 6 х 40 мм, Сибртех 200 дана
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Цилиндрлік жиегі бар Sibrtech 42142 полипропиленді дюбель-шеге, 6 х 40 мм, 200 дана, ағаш тақтайшаларды, кабельдік арналарды, қысқыштарды, тақтайшаларды, жақтауларды және басқа бөлшектерді бетон, кірпіш немесе тас негіздерге орнату үшін қолданылады. Цилиндрлік ернеуінің арқасында дюбель бекіту тесігіне түсіп кетпейді. Дюбель-шеге құрылыс немесе жөндеу кезінде, сондай-ақ үй жұмыстарын орындау кезінде қажет. Артықшылықтары Дюбель берік полипропиленнен жасалған, сондықтан ол сенімді қосылыс жасайды және ультракүлгін сәулелердің әсерінен бұзылмайды. Орнату өте қарапайым және сенімді — тырнақ шпонкасы балғамен соғылады, қабырғалар материалға берік бекітуді қамтамасыз етеді. Бекіткіштің беті мырышталған, сондықтан ол коррозияға төзімді және ұзақ уақыт қызмет етеді. Жиынтықта стандартты өлшемдегі PZ2 өздігінен бұрап тұратын бұрандалар жеткізіледі, оларды бұрауышты пайдаланбай кәдімгі бұрағышпен орнатуға және бөлшектеуге болады. Қаптамада 200 дана бар, сондықтан ол ұзақ уақытқа жетеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 101 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 123 мм |
| Қаптамадағы саны | 200 |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 101 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.722 кг |
| Топ | Дюбельдер |
| 1 топ | 4-Бекіту бұйымдары |
| 3 топ | 421-Дюбельдер |
| Диаметрі | 6 мм |
| Ұзындығы | 40 мм |
| Материал | Полипропилен |
| Қамту | сары мырыш |
| Ұштықтың түрі | PZ2 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996118284 |
- Бағасы: 2 166 ₸

