
Цилиндрлік ернеуі бар полипропиленді дюбель-шеге 8 х 120 мм, Сибртех 100 дана
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Цилиндрлік жиегі бар Sibrtech 42154 полипропиленді шпонка-шеге, 8 х 120 мм, 100 дана, ағаш тақтайшаларды, кабельдік арналарды, қысқыштарды, тақтайшаларды, жақтауларды және басқа бөлшектерді бетон, кірпіш немесе тас негіздерге орнату үшін қолданылады. Цилиндрлік ернеуінің арқасында дюбель бекіту тесігіне түсіп кетпейді. Дюбель-шеге құрылыс немесе жөндеу кезінде, сондай-ақ үй жұмыстарын орындау кезінде қажет. Артықшылықтары Дюбель берік полипропиленнен жасалған, сондықтан ол сенімді қосылыс жасайды және ультракүлгін сәулелердің әсерінен бұзылмайды. Орнату өте қарапайым және сенімді — тырнақ шпонкасы балғамен соғылады, қабырғалар материалға берік бекітуді қамтамасыз етеді. Бекіткіштің беті мырышталған, сондықтан ол коррозияға төзімді және ұзақ уақыт қызмет етеді. Жиынтықта стандартты өлшемдегі PZ2 өздігінен бұрап тұратын бұрандалар жеткізіледі, оларды бұрауышты пайдаланбай кәдімгі бұрағышпен орнатуға және бөлшектеуге болады. Қаптамада 100 дана бар, сондықтан ол ұзақ уақытқа жетеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 100 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 195 мм |
| Қаптамадағы саны | 100 |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 105 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 1.625 кг |
| Топ | Дюбельдер |
| 1 топ | 4-Бекіту бұйымдары |
| 3 топ | 421-Дюбельдер |
| Диаметрі | 8 мм |
| Ұзындығы | 120 мм |
| Материал | Полипропилен |
| Қамту | сары мырыш |
| Ұштықтың түрі | PZ2 |
| Жеңілдік түрі | Импорт жеңілдіксіз |
| Штрих-код | 4044996118321 |
- Бағасы: 1 538 ₸

