
Дюбель-шеге полипропиленді саңырауқұлақ тәріздес ернеу 6 x 40 мм, 200 дана Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Полипропиленді Сибртех 42156 саңырауқұлақ тәріздес ернеулі дюбель-шеге, 6 х 40 мм, 200 дана, жөндеу және әрлеу жұмыстарын жүргізу кезінде пайдаланылады. Ол тақтайшаларды, тақтайшаларды, жақтауларды, қысқыштарды, бекіту қораптарын, құбыр ұстағыштарын бекітуге мүмкіндік береді. Саңырауқұлақ тәріздес ернеу бөлшектің негізге қарай тығыз басылуын қамтамасыз етеді. Ол тек кәсіби салада ғана емес, сонымен қатар пәтерді немесе жазғы резиденцияны өз бетінше орналастыру үшін де қолданылады. Артықшылықтары Дюбель күн сәулесінің әсеріне төзімді, беріктігі жоғары полипропиленнен жасалған, сондықтан ол кернеуге төзімді және берік қосылымды қамтамасыз етеді. Мырыш жабынының арқасында бекіткіштер коррозиядан қорғалған. Дюбельдегі қабырғалар оны материалдың қалыңдығына мықтап бекітуге мүмкіндік береді. Жиынтыққа стандартты өлшемдегі PZ2 қалпақшасы бар өздігінен бұрап тұратын бұрандалар кіреді. 200 данадан тұратын қаптама ұзақ уақытқа жетеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 95 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 120 мм |
| Қаптамадағы саны | 200 |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 100 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.767 кг |
| Топ | Дюбельдер |
| 1 топ | 4-Бекіту бұйымдары |
| 3 топ | 421-Дюбельдер |
| Диаметрі | 6 мм |
| Ұзындығы | 40 мм |
| Материал | Полипропилен |
| Қамту | сары мырыш |
| Ұштықтың түрі | PZ2 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996118192 |
- Бағасы: 2 184 ₸

