
Металл қысқыштар 12-20 мм кілт пішіні бар бекіту элементі, Сибртех қаптамасында 100 дана
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Машиналар мен станоктарда саптамаларды, шлангтарды бекітуге мүмкіндік береді, әртүрлі инженерлік және көлік жүйелеріндегі герметикалық қосылыстарды қамтамасыз ету үшін қолданылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Max диаметрі | 20 мм |
| Мин диаметрі | 12 мм |
| _баптамадағы биіктік | 45 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 270 мм |
| Қаптамадағы саны | 100 дана |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 205 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 1.38 кг |
| Бұранда басы | кілт |
| Топ | Сантехникалық, пластмасса, металл қамыттар |
| 1 топ | 4-Бекіту бұйымдары |
| 3 топ | 456-Металл қысқыштар |
| Материал | W1-толығымен мырышталған |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | ПВХ пакеті |
| Қамыттың ені | 9 мм |
| Штрих-код | 4044996118819 |
- Бағасы: 7 607 ₸

