
Металл қысқыштар, Стандартты болт бекіткіші 10-16 мм, қаптамада 100 дана, ені 9 мм Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Машиналар мен станоктарда саптамаларды, шлангтарды бекітуге мүмкіндік береді, әртүрлі инженерлік және көлік жүйелеріндегі герметикалық қосылыстарды қамтамасыз ету үшін қолданылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Салмақ | 1.26 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Max диаметрі | 16 мм |
| Мин диаметрі | 10 мм |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 215 мм |
| Қаптамадағы саны | 100 дана |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 160 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Бұранда басы | S7 + крест + ойық |
| Топ | Сантехникалық, пластмасса, металл қамыттар |
| 1 топ | 4-Бекіту бұйымдары |
| 3 топ | 456-Металл қысқыштар |
| Материал | W1-толығымен мырышталған |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | ПВХ пакеті |
| Қамыттың ені | 9 мм |
| Штрих-код | 4044996118598 |
- Бағасы: 5 337 ₸

