
Металл қысқыштар, Стандартты болт бекіткіші 100-120 мм, қаптамада 25 дана, ені 9 мм Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Металл қамыт машиналар мен станоктарда келте құбырларды, шлангтарды бекітуге мүмкіндік береді, әртүрлі инженерлік және көліктік жүйелерде герметикалық қосылыстарды қамтамасыз ету үшін қолданылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Салмақ | 0.119 кг |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Материал | W1-толығымен мырышталған |
| Штрих-код | 4044996118604 |
| Топ | Сантехникалық, пластмасса, металл қамыттар |
| 3 топ | 456-Металл қысқыштар |
| 1 топ | 4-Бекіту бұйымдары |
| _ұзындығы қаптамада | 280 мм |
| _пакеттегі ені | 180 мм |
| _баптамадағы биіктік | 110 мм |
| Қаптама түрі | ПВХ пакеті |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| Мин диаметрі | 100 мм |
| Max диаметрі | 120 мм |
| Қамыттың ені | 9 мм |
| Бұранда басы | S7 + крест + ойық |
| Қаптамадағы саны | 25 дана |
- Бағасы: 3 110 ₸

