
Тот баспайтын болаттан жасалған қысқыштар, Стандартты болт бекіткіші 20-32 мм, қаптамада 50 дана, ені 9 мм Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Металл қамыт машиналар мен станоктарда келте құбырларды, шлангтарды бекітуге мүмкіндік береді, әртүрлі инженерлік және көліктік жүйелерде герметикалық қосылыстарды қамтамасыз ету үшін қолданылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Салмақ | 0.795 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Max диаметрі | 32 мм |
| Мин диаметрі | 20 мм |
| _баптамадағы биіктік | 75 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 200 мм |
| Қаптамадағы саны | 50 дана |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 150 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Бұранда басы | S7 + крест + ойық |
| Топ | Сантехникалық, пластмасса, металл қамыттар |
| 1 топ | 4-Бекіту бұйымдары |
| 3 топ | 456-Металл қысқыштар |
| Материал | W2-тот баспайтын болат |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | ПВХ пакеті |
| Ені | 9 мм |
| Штрих-код | 4044996119007 |
- Бағасы: 3 477 ₸

