
Серіппелер жинағы 5.5 х 17.5.5 х 35, 6.5 х 10.7 х 12.5, 7 х 19, 9 х 35, 9.5 х 16, 9.5 х 19 мм, 200 дана
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Әртүрлі серіппелер жиынтығы (аспаптық және жалпы мақсаттағы).
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Салмақ | 0.396 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 205 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 115 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Бекіту бұйымдарының жиынтықтары |
| 1 топ | 4-Бекіту бұйымдары |
| 3 топ | 481-Бекіту бұйымдарының жиынтықтары |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996118420 |
- Бағасы: 2 028 ₸

