
Шплинттер жинағы, S бастары х L: 1.6 х 25.2, 3 х 25.2, 3 х 38, 3, 1 х 32, 3, 1 х 50.4 х 63 мм, 555 дана
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Саңылаулардағы түйреуіштерді, шайбаларды, гайкаларды және т.б. бекітуге арналған түйреуіштер. ең танымал өлшемдер.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Салмақ | 0.675 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 205 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 115 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Бекіту бұйымдарының жиынтықтары |
| 1 топ | 4-Бекіту бұйымдары |
| 3 топ | 481-Бекіту бұйымдарының жиынтықтары |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996118550 |
- Бағасы: 2 498 ₸

