
Гайкалар жинағы: М5 х 0.5, М5 х 0.8, М6 х 0.75, М6 х 1, М8 х 1, М8 х 1.75 мм, "қозы", 150 дана Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Sibrtech 47606 "қанаты" бар гайкалар жинағы 150 данадан тұрады және оған M5 x 0,5 мм гайкалар кіреді — 30 дана., M5 x 0,8 мм — 30 дана., M6 x 1 мм — 25 дана., M6 x 0,75 мм — 25 дана., M8 x 1,75 мм — 20 дана. және M8 x 1 мм — 20 дана. Қанатты гайкаларда құралдарды пайдаланбай бекіткіштерді қатайтуға немесе босатуға мүмкіндік беретін "құлақтары" бар. Олар жиһаз құрастыруда, жабдықтар мен тұрмыстық техниканы жасауда қолданылады. Артықшылықтары Бекіткіштер болаттан жасалған, сондықтан олар берік және сенімді қосылыстар жасайды. Жинаққа ең танымал өлшемдегі гайкалар кіреді, бұл оның қолданылуын кеңейтеді. Жинақ мөлдір пластик қаптамаға салынған, онда әрбір өлшемге арналған бөліктер қарастырылған — бұл қажетті бекіткіштердің тез табылатынын білдіреді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Салмақ | 0.642 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 210 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 105 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Бекіту бұйымдарының жиынтықтары |
| 1 топ | 4-Бекіту бұйымдары |
| 3 топ | 481-Бекіту бұйымдарының жиынтықтары |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996118383 |
- Бағасы: 2 933 ₸

