
Өздігінен бұрап тұратын бұрандалар жинағы: 4 x 12.5, 4 x 16, 4 x 19, 4 x 25.5, 5 x 12.5.5 x 16.5 x 19.5 x 25.5 мм, 200 дана Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Sibrtech 47607 өздігінен бұрап тұратын бұрандалар жинағы 200 данадан тұрады және өлшемдері 4 х 12,5 мм, 4 х 16 мм, 4 х 19 мм, 4 х 25,5 мм 30 бекіткішті және 20 данадан — 5 х 12,5 мм, 5 х 16 мм, 5 х 19 мм, 5 х 25,5 мм. Өздігінен бұрап тұратын бұрандалардың алты қырлы басы бар, ол қосылымдарды кілтпен немесе розетка кілтімен, сондай-ақ электр құралын пайдаланып қатайтуға мүмкіндік береді. Бекіту элементтері әртүрлі конструкцияларды монтаждау кезінде, атап айтқанда, шатырларды жайластыру кезінде пайдаланылады. Артықшылықтары Әмбебаптығы — жиынтықта бар саморезы ең танымал өлшемдері. Сенімділік — бекіткіштер берік болаттан жасалған және коррозиядан қорғау үшін мырышталған. Сақтау және тасымалдау ыңғайлылығы — жинақ бекіткіштердің өлшемдеріне сәйкес бөліктерге бөлінген пластик қорапқа салынған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 0.575 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 210 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 105 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Бекіту бұйымдарының жиынтықтары |
| 1 топ | 4-Бекіту бұйымдары |
| 3 топ | 481-Бекіту бұйымдарының жиынтықтары |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996118468 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

