
Өздігінен бұрап тұратын бұрандалар, бұрандалар, гайкалар, шайбалар жинағы, Сибртех 347 бұйымы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Sibrtech 47609 өздігінен бұрап тұратын бұрандалар, бұрандалар, гайкалар және шайбалар жинағы 347 элементтен тұрады және жіп диаметрі 4-тен 8 мм-ге дейін және ұзындығы 12-ден 25 мм-ге дейінгі өздігінен бұрап тұратын бұрандаларды, сондай-ақ M5-M6 гайкаларын, 5 және 6 мм шайбаларды және бұрандаларды қамтиды. 10 x 25 мм, 6 x 19 мм, 10 x 19 мм. Олар сенімді бұрандалы қосылыстарды жасауға арналған және жиһазды, тұрмыстық техниканы құрастыруда, жабдықты монтаждауда, автомобиль жасауда, сантехникалық жұмыстарды орындауда қолданылады. Сондай-ақ үйде немесе елде пайдалы болады. Артықшылықтары Жинақ әртүрлі тапсырмаларды орындауға жарамды, себебі ол әртүрлі типтегі және ең көп таралған өлшемдегі бекіткіштерді қамтиды. Жинақтағы бұйымдар болаттан жасалған және берік және берік бекітпелерді қамтамасыз етеді. Мырыш жабыны бекіту элементтерінде коррозияның пайда болуына жол бермейді. 12 бөліктен тұратын пластик қорап сақтау және тасымалдау үшін ыңғайлы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Салмақ | 0.492 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 210 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 105 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Бекіту бұйымдарының жиынтықтары |
| 1 топ | 4-Бекіту бұйымдары |
| 3 топ | 481-Бекіту бұйымдарының жиынтықтары |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996118512 |
- Бағасы: 1 360 ₸

