
Гайкалар жинағы М5 х 0.8, М6 х 0.5, М6 х 1, М8 х 1.25, М10 х 1.25, М12 х 1.5 мм, 150 Сибртех заты
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 47610 жинағы 150 данадан тұрады және М3 х 0,5 мм, М4 х 0,7 мм, М5 х 0,8 мм, М6 х 1 мм, М8 х 1,2 мм, М10 х 1,5 мм өздігінен бекітілетін гайкаларды қамтиды. Олар бұрандалы қосылыстарды қатайтуға арналған және әртүрлі механизмдерді — станоктарды, автомобильдерді, тұрмыстық техниканы және электрониканы құрастыруда қолданылады. Артықшылықтары Гайкалар діріл, динамикалық және соққы жүктемелерінің әсерінен өздігінен бұралуын болдырмайтын нейлон кірістірумен жабдықталған. Барлық элементтер болаттан жасалған және жоғары беріктік пен сенімділікпен сипатталады. Мырыш жабыны гайкаларды коррозияның пайда болуынан сенімді қорғайды. Әрбір өлшемге арналған бөлімдері бар ыңғайлы пластик қорап бекіткіштерді ретке келтіруге және қажетті гайканы оңай табуға мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Салмақ | 0.016 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 210 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 105 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Бекіту бұйымдарының жиынтықтары |
| 1 топ | 4-Бекіту бұйымдары |
| 3 топ | 481-Бекіту бұйымдарының жиынтықтары |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996118390 |
- Бағасы: 2 884 ₸

