
Өздігінен бұрап тұратын ілгектер жинағы 2,5 х 25,3 х 40,5 х 65,5 х 75,6 х 45,6 х 50 мм, 151 дана Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Sibrtech 47611 өздігінен бұрап тұратын бұрандалар жинағы 151 бөліктен тұрады және диаметрі 2,5-тен 6 мм-ге дейін және ұзындығы 25-тен 75 мм-ге дейінгі өздігінен бұрап тұратын бұрандаларды қамтиды. Жиынтықта сақина және ілмек түріндегі басы бар бекіткіштер бар. Олар аспалы конструкцияларды монтаждау кезінде пайдаланылады. Артықшылықтары Бекіткіштердің кең ауқымды ассортименті жиынтықтың қолданылуын арттырады. Өздігінен бұрап тұратын бұрандалардың материалы айтарлықтай жүктемелерге төтеп беруге мүмкіндік беретін болат болып табылады. Мырышпен қапталғандықтан, бұрандалы ілгектер коррозиядан қорықпайды, яғни оларды көшеде құрылымдарды орнату үшін пайдалануға болады. Жинақ әр өлшемдегі бекіткіштерге арналған бөлімдері бар пластик қорапта келеді — бұл сақтау мен тасымалдауды жеңілдетеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Салмақ | 0.583 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 210 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 105 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Бекіту бұйымдарының жиынтықтары |
| 1 топ | 4-Бекіту бұйымдары |
| 3 топ | 481-Бекіту бұйымдарының жиынтықтары |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996118413 |
- Бағасы: 2 612 ₸

