
Гайкалар жинағы М4, М5, М6, М8, М10, М12, өздігінен бекітілетін, нейлон ендірмесі бар, Сибртех 146 бұйым
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 47613 жинағы ең көп таралған өлшемдері бар 146 өздігінен бекітілетін гайкалардан тұрады: M4, M5, M6, M8, M10 және M12. Бұрандалармен, бұрандалармен немесе шпилькалармен бірге олар сенімді қосылыстар жасайды. Құрылыста, машина және автомобиль жасауда, жиһазды, тұрмыстық техниканы және электрониканы құрастыруда қолданылады. Сондай-ақ, жинақ үй шаруашылығында пайдалы. Артықшылықтары Нейлон кірістірулері гайкалардың өздігінен бұралуына жол бермейді, сондықтан бекіткіштер тіпті қатты діріл, соққы және динамикалық кернеулер кезінде де босап қалмайды. Жиынтықтың барлық элементтері болаттан жасалған және мырышталған, бұл олардың беріктігін және коррозияға төзімділігін қамтамасыз етеді. Жинақ әр өлшемдегі бекіткіштерге арналған бөлімдері бар пластик қорапқа салынған, бұл сақтау мен тасымалдауды жеңілдетеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Салмақ | 0.604 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 205 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 115 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Бекіту бұйымдарының жиынтықтары |
| 1 топ | 4-Бекіту бұйымдары |
| 3 топ | 481-Бекіту бұйымдарының жиынтықтары |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996118376 |
- Бағасы: 2 209 ₸

