
Шайбалар мен гроверлер жиынтығы, D шайбалар: 3, 4, 5, 6, 8, 10 мм; D гроверлер: 3, 4, 5, 6, 8, 10 мм, 350 Сибртех заттары
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Sibrtech 47614 жалпақ шайбалар мен өсірушілер жинағы 3, 4, 5, 6, 8 және 10 мм өлшемді 350 элементтен тұрады. Олар бұрандалы қосылыстарды нығайтуға және олардың бұралуын болдырмауға қызмет етеді. Жинақ құрылыста, жиһазды, тұрмыстық техниканы және электрониканы құрастыруда пайдалы болады, сонымен қатар үй шаруашылығында да пайдалы болады. Артықшылықтары Барлық аппараттық құралдар болаттан жасалған, бұл олардың беріктігін, кернеулерге төзімділігін, сондай-ақ олар жасайтын қосылыстардың сенімділігін анықтайды. Бекіткіштердің коррозияға төзімділігін арттыру үшін шайбаларға мырыш жабыны жағылады. Жаңғақтар мен шайбалар жиынтығында ең танымал өлшемдер бар, бұл оны қолдануға кең мүмкіндіктер береді. Бекіткіштер пластик қаптамаға оралған және өлшеміне қарай бөліктерге бөлінген, бұл оларды сақтау мен пайдалануды өте ыңғайлы етеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 205 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 115 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.238 кг |
| Топ | Бекіту бұйымдарының жиынтықтары |
| 1 топ | 4-Бекіту бұйымдары |
| 3 топ | 481-Бекіту бұйымдарының жиынтықтары |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996118543 |
- Бағасы: 1 738 ₸

