
Жаңғақтар жинағы М3, М4, М5, М6, М8, М10, 600 дана Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Sibrtech 47615 гайкалар жинағы 600 нысанды қамтиды — өлшемдері М3, М4, М5, М6, М8 және М10 бекіткіштер. Олар болттармен, бұрандалармен және шпилькалармен бірге қолданылады, осылайша күшті қосылыстар жасайды. Жинақ жиһаз құрастыруға, тұрмыстық техника мен электрониканы жөндеуге, сантехникалық жұмыстарға, қоршауларды орнатуға пайдалы, сонымен қатар үй шаруашылығында пайдалы болады. Артықшылықтары Гайкалар болаттан жасалған және мырышталған, сондықтан олар коррозияға ұшырамайды және ұзақ уақыт қызмет етеді. Жиынтықта ең көп таралған өлшемдердің аппараттық құралдары бар, сондықтан ол әртүрлі тапсырмаларды орындауға жарамды. Пластикалық корпус әртүрлі өлшемдегі гайкаларға арналған бөліктерге бөлінген, соның арқасында қажетті бекіткіштерді оңай табуға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Салмақ | 0.833 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 205 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 115 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Бекіту бұйымдарының жиынтықтары |
| 1 топ | 4-Бекіту бұйымдары |
| 3 топ | 481-Бекіту бұйымдарының жиынтықтары |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996118369 |
- Бағасы: 2 745 ₸

