
Өсірушілер жинағы, D 3, 4, 5, 6, 8, 10 мм, 1200 дана Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Sibrtech 47616 өсірушілер жинағы диаметрі 3, 4, 5, 6, 8 және 10 мм болатын 1200 жабдықты қамтиды. Олардың көмегімен бұрандалы қосылыстар тығыздалып, олардың босап кетуіне жол бермейді. Жинақ жиһазды, электрониканы және тұрмыстық техниканы құрастыру және жөндеу кезінде пайдалы болады, сонымен қатар үйде, елде немесе гаражда пайдалы болады. Артықшылықтары Бекіткіштер мырышталған болаттан жасалған, сондықтан олар беріктігімен, кернеулерге төзімділігімен және коррозияға қарсы қасиеттерімен ерекшеленеді. Жиынтықта ең танымал диаметрлі гроверлер бар, бұл қойылған міндеттердің көпшілігін шешуге мүмкіндік береді. Қақпақтың ішкі жағында әртүрлі өлшемдегі бөлімдері және сәйкес таңбалары бар ыңғайлы қорап қажетті бекіткіштерді сақтауды және таңдауды жеңілдетеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Салмақ | 0.542 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 210 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 105 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Бекіту бұйымдарының жиынтықтары |
| 1 топ | 4-Бекіту бұйымдары |
| 3 топ | 481-Бекіту бұйымдарының жиынтықтары |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996118406 |
- Бағасы: 2 302 ₸

