
Бұрандалар, гайкалар, шайбалар жинағы, Сибртех 420 дана
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Sibrtech 47617 бұрандалар, гайкалар және шайбалар жинағы 420 бөліктен тұрады — сенімді және берік бұрандалы қосылымдарды жасау үшін қажетті әртүрлі өлшемдегі бекіткіштер. Жиынтықты жиһаз құрастыруда, тұрмыстық техника мен электрониканы жөндеуде, сантехникалық жұмыстарды орындауда, сондай-ақ үй шаруашылығында пайдалануға болады. Артықшылықтары Бекіткіштер кернеулерге, тозуға және коррозияға төзімді, өйткені олар мырышпен қапталған берік болаттан жасалған. Жинақ әртүрлі жұмыстарды орындауға жарамды, себебі ол ең көп таралған өлшемдердің аппараттық құралдарынан тұрады. Бекіткіштер жоғалмайды және араласпайды, өйткені бөліктерге бөлінген ыңғайлы қорапқа салынған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Салмақ | 0.583 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 210 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 105 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Бекіту бұйымдарының жиынтықтары |
| 1 топ | 4-Бекіту бұйымдары |
| 3 топ | 481-Бекіту бұйымдарының жиынтықтары |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996118352 |
- Бағасы: 1 931 ₸

