
Ағашқа арналған өздігінен бұрап тұратын бұрандалар жинағы, 750 дана Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 47619 ағашқа арналған өздігінен бұрап тұратын бұрандалар жинағы 750 данадан тұрады. Оған өлшемі 3 x 12-ден 5 x 70 мм-ге дейінгі өздігінен бұрап тұратын бұрандалар кіреді. Жинақ құрылыс және жөндеу жұмыстарын жүргізу, жиһаз құрастыру кезінде, сондай-ақ үй шаруашылығында пайдалы болады. Артықшылықтары Өздігінен бұрап тұратын бұрандалардың қарсы басы бар, сондықтан олар дайын өнімде ерекшеленбейді. Бекіткіштер болаттан жасалған, сондықтан олар жасайтын байланыс берік және берік. Коррозияға қарсы жабын жазғы коттеджде және басқа да ашық жерлерде жұмыс істеу үшін өздігінен бұрап тұратын бұрандаларды пайдалануға мүмкіндік береді. Жинақ пластикалық қорапта жеткізіледі, онда әрбір өлшемдегі өздігінен бұрап тұратын бұрандалар бөлек бөлікке салынған — бұл дұрыс бекіткіштерді сақтауды және таңдауды жеңілдетеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 205 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 110 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.04 кг |
| Топ | Бекіту бұйымдарының жиынтықтары |
| 1 топ | 4-Бекіту бұйымдары |
| 3 топ | 481-Бекіту бұйымдарының жиынтықтары |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996118499 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

