
Металлға арналған өздігінен бұрап тұратын бұрандалар жинағы, 750 дана Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Металлға арналған өздігінен бұрап тұратын бұрандалар жинағы Сибртех 47623 жартылай шеңберлі бастары бар 750 өздігінен бұрап тұратын бұрандаларды қамтиды. Олар металл бөлшектерді біріктіруге арналған, сондықтан жинақ станоктарды, машиналарды, әртүрлі конструкцияларды құрастыруда пайдалы болады, сонымен қатар үйде, елде немесе гаражда пайдалы болады. Артықшылықтары Жинаққа кіретін өздігінен бұрап тұратын бұрандалар берік және берік, себебі олар болаттан жасалған және коррозиядан қорғау үшін мырышталған. Жинаққа ең көп таралған өлшемдегі өздігінен бұрап тұратын бұрандалар кіреді, сондықтан ол әртүрлі күрделіліктегі есептерді шешу үшін пайдалы болады. Бекіткіштердің әрбір өлшеміне арналған бөлімдері бар пластик қорап оларды сақтау мен тасымалдауды жеңілдетеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Салмақ | 0.04 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 207 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 112 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Бекіту бұйымдарының жиынтықтары |
| 1 топ | 4-Бекіту бұйымдары |
| 3 топ | 481-Бекіту бұйымдарының жиынтықтары |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996118505 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

