
Металлополимерлі мөлдір трос ПР-2.0, қалыңдығы 2.0 мм, орамы 20 метр Ресей Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Арқан жезден жасалған болат сымнан жасалған және экструзия әдісімен ПВХ пластикатымен қапталған, бұл оны тотығуға төзімді етеді. Диаметріне байланысты ол айтарлықтай сыну жүктемелеріне төтеп бере алады. Сорғылар мен датчиктерді ұңғымаларға, ұңғымаларға батыру кезінде, әртүрлі құрылыс конструкцияларының жүк көтергіш элементі ретінде қолданылады. Жарнамалық зембілдерді жасауда қолданылады, ең жақсы декоративтілік үшін бірнеше түстерде ұсынылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 25 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 190 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | МЕМСТ Р сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 16.05.2022 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | РОСС БОЙЫНША.АД07.Н00087 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ВЕЛЕС" сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/РОСС BY.АД07.Н00087.pdf |
| _пакеттегі ені | 100 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.157 кг |
| Топ | Такелаж |
| 1 топ | 4-Бекіту бұйымдары |
| 3 топ | 476-Тростар, шынжырлар, сым |
| Диаметрі | 2 мм |
| Ұзындығы | 20 мм |
| Материал | Болат |
| Қамту | ПВХ |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Түсі | Мөлдір |
| Штрих-код | 4606800042804 |
- Бағасы: 604 ₸

