
Металлополимерлі мөлдір трос ПР-8.0, қалыңдығы 8.0 мм, катушка 100 метр Ресей Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Арқан жезден жасалған болат сымнан жасалған және экструзия әдісімен ПВХ пластикатымен қапталған, бұл оны тотығуға төзімді етеді. Диаметріне байланысты ол айтарлықтай сыну жүктемелеріне төтеп бере алады. Сорғылар мен датчиктерді ұңғымаларға, ұңғымаларға батыру кезінде, әртүрлі құрылыс конструкцияларының жүк көтергіш элементі ретінде қолданылады. Жарнамалық зембілдерді жасауда қолданылады, ең жақсы декоративтілік үшін бірнеше түстерде ұсынылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 240 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 200 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | МЕМСТ Р сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 16.05.2022 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | РОСС БОЙЫНША.АД07.Н00087 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ВЕЛЕС" сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/РОСС BY.АД07.Н00087.pdf |
| _пакеттегі ені | 200 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 12.605 кг |
| Топ | Такелаж |
| 1 топ | 4-Бекіту бұйымдары |
| 3 топ | 476-Тростар, шынжырлар, сым |
| Диаметрі | 8 мм |
| Ұзындығы | 100 мм |
| Материал | Болат |
| Қамту | ПВХ |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Түсі | Мөлдір |
| Штрих-код | 4606800042903 |
- Бағасы: 29 370 ₸

