
Телескопиялық гидравликалық шөлмек домкраты, 6 т, H көтергіш 170-420 мм Stels
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Гидравликалық бөтелке телескопиялық домкрат Stels 51117 салмағы 6 тоннаға дейінгі жүктерді аз жұмыс күшімен көтеру үшін қолданылады. Телескопиялық механизм көтеру биіктігін 420 мм-ге дейін арттыруды қамтамасыз етеді, ал көтеру биіктігі 170 мм клиренсі жоғары көліктер үшін оңтайлы. Домкратты гаражда автокөлікті өз бетінше жөндеу үшін немесе автосервистегі кәсіби міндеттерді шешу үшін пайдалануға болады. Артықшылықтары Қауіпсіздік клапаны жүктерді белгіленген нормадан жоғары көтеруге жол бермейді, мұндай қорғаныс домкраттың шамадан тыс жүктелуіне және сынуына жол бермейді. Домкраттың беріктігі мен ұзақ қызмет ету мерзімі болат негіз мен корпус арқылы қамтамасыз етіледі. Кереует пен корпус дәнекерленген — монолитті қосылыс құрылымның сенімділігін арттырады. Домкраттың 5,093 кг жеңіл салмағы оны тасымалдауды және көліктің жүксалғышында сақтауды жеңілдетеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Қабылдау биіктігі | 170 мм |
| Көтеру биіктігі | 420 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 121.5 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 176 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 01.08.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | КО KZ С-CN.АГ03.В.18110 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/51117.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаты (импорт)/00834-22 (ССТС).pdf |
| _пакеттегі ені | 116 мм |
| Бренд | STELS |
| Салмақ | 5.093 кг |
| Жүк көтергіштігі | 6000 кг |
| Топ | Гидравликалық шөлмек домкраттары |
| 1 топ | 5-Автомобиль аспабы |
| 3 топ | 507-Гидравликалық шөлмек домкраттары |
| Сорғылар саны | 1 |
| Ерекшеліктері | телескопиялық |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996115818 |
- Бағасы: 24 870 ₸

