
Әмбебап тез алынатын муфта ("ана"), 1/4, ішкі бұранда, 2 дана, Stels
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Stels 57050 "ана" типті әмбебап муфтасы ¼"сәйкес өлшемімен пневматикалық шлангты компрессормен және пневматикалық құралмен жылдам босату үшін қолданылады. Қосылу көп уақытты қажет етпейді, тіпті жаңадан бастаған пайдаланушы да оны жеңе алады. Артықшылықтары: Муфта пневматикалық жүйенің жоғары сенімділігіне кепілдік беретін беріктігі жоғары болаттан жасалған. Пневмоқұралдары бар компрессор герметикалық түрде түйіседі, сығылған ауаның жоғалуы жойылады. Жеткізу көлеміне 2 муфта кіреді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Салмақ | 0.167 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 140 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 75 мм |
| Қаптамадағы саны | 2 |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 27 мм |
| Бренд | STELS |
| Топ | ЖО-ға арналған аксессуарлар |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 570-Пневмоқұралдарға арналған керек-жарақтар |
| Материал | Болат |
| Қосылым өлшемі | 1/4"(F) |
| Ою | 1/4F |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4044996067186 |
- Бағасы: 2 576 ₸

