
Әмбебап тез босатылатын ниппель ("папа"), 1/4, сыртқы бұранда, 2 дана, Stels
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Stels 57053 әмбебап "ер" типті ниппель пневматикалық құралды сығылған ауа құбырына қосу үшін пневматикалық шлангтарға қосылатын құрал ретінде пайдаланылады. Рапид-¼" жылдам ажыратқышының арқасында пневматикалық жүйені жұмысқа дайындау уақытты қажет етпейді. Артықшылықтары: Сығылған ауаны жоғалтпай, кез келген пневматикалық құралмен: гайка кілтімен, степлермен, шегелермен, бұрыштық тегістеуішпен, бүріккіш пистолетпен, ысырмамен, құм үрлегішпен және т.б. герметикалық қосылымды қамтамасыз етеді. Емізік болаттан жасалған, сондықтан оның беріктігі мен тозуға төзімділігі жоғары. Коррозияға қарсы никельді жабын коррозиялық ортаның әсерінен қорғауды қамтамасыз етеді және емізіктің сынуын болдырмайды. Жеткізу көлеміне 2 емізік кіреді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Салмақ | 0.046 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 110 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 67 мм |
| Қаптамадағы саны | 2 |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 16 мм |
| Бренд | STELS |
| Топ | ЖО-ға арналған аксессуарлар |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 570-Пневмоқұралдарға арналған керек-жарақтар |
| Материал | Болат |
| Қосылым өлшемі | 1/4"(M) |
| Ою | 1/4M |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4044996073132 |
- Бағасы: 589 ₸

