
Әмбебап тез босатылатын ниппель ("папа"), 1/4, ішкі бұранда, 2 дана, Stels
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
"Әке" типті Stels 57054 әмбебап жылдам босатылатын емізік пневматикалық шлангтарды сығылған ауамен жұмыс істейтін құралдармен: бүріккіш пистолеттермен, шегелермен, бұрағыштармен, құм үрлегіштермен, үрлеу пистолеттерімен және т.б. қондыру үшін қолданылады. ¼" Сыртқы жіптен "ер" қосылымына ауысу өте жылдам. Артықшылықтары: Өлшемдері қосылым стандартына толығымен сәйкес келеді, бұл ауа өткізбейтін және пневматикалық құралдың жұмысының төмендеуінен қорғауды қамтамасыз етеді. Емізік коррозияға қарсы жабыны бар болаттан жасалған, бұл ұзақ қызмет ету мерзіміне және бұзылудан қорғауға кепілдік береді. 2 данадан қаптамада жеткізіледі.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Салмақ | 0.052 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 110 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 67 мм |
| Қаптамадағы саны | 2 |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 16 мм |
| Бренд | STELS |
| Топ | ЖО-ға арналған аксессуарлар |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 570-Пневмоқұралдарға арналған керек-жарақтар |
| Материал | Болат |
| Қосылым өлшемі | 1/4"(M) |
| Ою | 1/4F |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4044996073149 |
- Бағасы: 661 ₸

