
Әмбебап жылдам босатылатын емізік ("әке"), 1/4, шланг астындағы "шырша" фитингімен 6 мм, 2 дана, Stels
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Stels 57055 әмбебап жылдам босатылатын ниппель пневматикалық құралды сығылған ауа құбырына қосу үшін адаптер ретінде қызмет етеді. Қосылу жылдам жүзеге асырылады және пайдаланушыдан күш-жігерді талап етпейді. Артықшылықтары: Ниппель пневматикалық магистраль элементтерінің герметикалық түйісуін қамтамасыз етеді, бұл өнімділікті жоғалтудан қорғайды. Болат конструкциясы ұзақ қызмет етуге арналған. Никельді жабын ниппельді коррозиядан сенімді қорғайды. Жеткізу көлеміне 2 емізік кіреді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Салмақ | 0.038 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 110 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 67 мм |
| Қаптамадағы саны | 2 |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 14 мм |
| Бренд | STELS |
| Топ | ЖО-ға арналған аксессуарлар |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 570-Пневмоқұралдарға арналған керек-жарақтар |
| Материал | Болат |
| Қосылым өлшемі | 1/4"(M) |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4044996073156 |
- Бағасы: 589 ₸

