
Әмбебап тез алынатын муфта ("ана"), 3/8, ішкі бұранда, 2 дана, Stels
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Stels 57056 әмбебап жылдам босату муфтасы "әйел" әйел ⅜" ауа компрессорымен пайдалануға арналған. Ол компрессордың шығатын саңылауын бүріккіш пистолетке, шегеге, құм үрлегішке, үрлегіш пистолетке немесе басқа пневматикалық құралдарға қосылатын пневматикалық шлангпен тығыздалған қондыруды қамтамасыз етеді. Артықшылықтары: Муфта болаттан жасалған, сондықтан ол зақымдану қаупінсіз ұзақ уақыт қызмет етеді. Пневматикалық шлангтың компрессорға қосылуы ауаның ағып кетуінсіз жүзеге асырылады, бұл құралдың жоғары өнімділігін қамтамасыз етеді. Муфталар 2 данадан қаптамада жеткізіледі.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Салмақ | 0.157 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 140 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 75 мм |
| Қаптамадағы саны | 2 |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 27 мм |
| Бренд | STELS |
| Топ | ЖО-ға арналған аксессуарлар |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 570-Пневмоқұралдарға арналған керек-жарақтар |
| Материал | Болат |
| Қосылым өлшемі | 1/4"(F) |
| Ою | 3/8F |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4044996067209 |
- Бағасы: 2 658 ₸

