
Әмбебап тез алынатын муфта ("ана"), 3/8, сыртқы бұранда, 2 дана, Stels
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Пневматикалық жүйені құрастыру кезінде байланыстырушы элемент ретінде әмбебап "әйел" сыртқы бұрандалы муфта қолданылады. Құралды компрессорға ауа түтігі арқылы қосу бірнеше секундты алады, тіпті жаңадан бастаушы да оны басқара алады. Артықшылықтары: Болат конструкциясы қауіпсіз пайдалануға кепілдік береді, сондықтан ол ұзақ уақыт қызмет етеді. Ауаның ағып кетуінен қорғау пневматикалық құралдың тұрақты жоғары өнімділігіне қол жеткізуге мүмкіндік береді. Жеткізу көлеміне 2 муфта кіреді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Салмақ | 0.155 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 28 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 137 мм |
| Қаптамадағы саны | 2 |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 77 мм |
| Бренд | STELS |
| Топ | ЖО-ға арналған аксессуарлар |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 570-Пневмоқұралдарға арналған керек-жарақтар |
| Материал | Болат |
| Қосылым өлшемі | 1/4"(F) |
| Ою | 3/8M |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4044996067216 |
- Бағасы: 2 634 ₸

