
Әмбебап тез алынатын муфта ("ана"), 3/8, шланг астындағы "шырша" фитингімен 6 мм, 2 дана, Stels
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
"Шырша" қондырғысы бар "ана" типті Stels 57058 муфтасы компрессорды пневматикалық құралға диаметрі 8 мм ауа түтігі арқылы жылдам қосуға арналған. Ол ауаны жоғалтпай герметикалық қондыруды қамтамасыз етеді. Артықшылықтары: Рапид (Еуро) жылдам босату қосылымы арқылы орнату жұмыс процесін жеңілдетеді. Муфта болаттан жасалған, сондықтан ол ұзақ және қауіпсіз жұмыс істеуге арналған. Герметикалық қосылыстың арқасында пневматикалық құралдың тұрақты өнімділігі қамтамасыз етіледі. Жиынтыққа 2 муфта кіреді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Салмақ | 0.133 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 140 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 75 мм |
| Қаптамадағы саны | 2 |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 26 мм |
| Бренд | STELS |
| Топ | ЖО-ға арналған аксессуарлар |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 570-Пневмоқұралдарға арналған керек-жарақтар |
| Материал | Болат |
| Қосылым өлшемі | 1/4"(F) |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4044996067223 |
- Бағасы: 2 548 ₸

