
Әмбебап жылдам босатылатын емізік ("әке"), 3/8, шланг астындағы "шырша" фитингімен 6 мм, 2 дана, Stels
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Әмбебап емізік Stels арт. 57061 8 мм пневматикалық шлангтарды "әке" 1/4" шығысы бар компрессорларға жылдам қосуға арналған. Артықшылықтары: Ниппель беріктігімен және тозуға төзімділігімен ерекшеленеді, өйткені болаттан жасалған. Адаптерді қосу оңай — жылдам ажыратылатын қосылым бар. Жиынтықта 2 емізік бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Салмақ | 0.038 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 110 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 67 мм |
| Қаптамадағы саны | 2 |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 15 мм |
| Бренд | STELS |
| Топ | ЖО-ға арналған аксессуарлар |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 570-Пневмоқұралдарға арналған керек-жарақтар |
| Материал | Болат |
| Қосылым өлшемі | 1/4"(M) |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4044996073187 |
- Бағасы: 676 ₸

