
Шланг астындағы екі жақты жалғағыш "шырша" штуцері 8 мм, 2 дана, Stels
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
"Шырша" типті Stels арт. 57062 екі жақты жалғағышы диаметрі 8 мм пневматикалық шлангтарды қосуға арналған. Артықшылықтары: Фитинг жезден жасалған, бұл оның беріктігі мен коррозияға төзімділігін арттырады. Ойықтары бар сыртқы бұранда сенімді бекітуді және қосылыстың герметикалығын қамтамасыз етеді. Жеткізу көлеміне 2 фитинг кіреді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Салмақ | 0.06 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 110 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 69 мм |
| Қаптамадағы саны | 2 |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 12 мм |
| Бренд | STELS |
| Топ | ЖО-ға арналған аксессуарлар |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 570-Пневмоқұралдарға арналған керек-жарақтар |
| Материал | Жез |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4044996112916 |
- Бағасы: 805 ₸

