
Шланг астындағы "шырша" штуцері бар дөңгелекті ниппельге арналған жылдам босатылатын муфта 8 мм, 2 дана, Stels
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Stels арт. 57063 муфтасы шиналарды үрлеу үшін 8 мм пневматикалық шлангтарды доңғалақ ниппеліне жылдам қосуға мүмкіндік береді. Артықшылықтары: Муфта мырыш қорытпасынан жасалған, бұл оның ресурсы мен беріктігін арттырады. Ойықтары бар сыртқы жіп қосылыстың сенімді бекітілуін және тығыздалуын қамтамасыз етеді. Жеткізу көлеміне 2 муфта кіреді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Салмақ | 0.06 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 130 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 70 мм |
| Қаптамадағы саны | 2 |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 27 мм |
| Бренд | STELS |
| Топ | ЖО-ға арналған аксессуарлар |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 570-Пневмоқұралдарға арналған керек-жарақтар |
| Материал | Мырыш қорытпасы |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4044996067025 |
- Бағасы: 862 ₸

