
Штык күрек, 205 х 275 х 1400 мм, ағаш сабы, Ресей
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ағаш сабы бар 61460 найза күрек, 205 х 275 х 1400 мм, жер жұмыстарын жүргізуге арналған. Бұл құрылысшыларға траншеялар мен шұңқырларды қазу үшін пайдалы болады, сонымен қатар бағбандарға көкөніс бақшасын қазу үшін пайдалы болады. Жұмыс пышағының үстіңгі жиегі жұмысты жеңілдететін дөңгелек пішінге ие, өйткені күрек жерге оңай енеді. Артықшылықтары Күректің жоғары беріктігі мен сенімділігін ол жасалған орташа көміртекті болат және қосымша шынықтыру қамтамасыз етеді. Тоттануға қарсы ұнтақ жабыны күректе тоттың пайда болуына жол бермейді. Күрек тұтас құбырлы тюльмен және сына тәрізді төсеммен жабдықталған, соның арқасында оның сынуға төзімділігі жоғары. Пышақты тұтқаға бекіту өздігінен бұрап тұратын бұрандалар арқылы жүзеге асырылады, сондықтан ол мықтап бекітіледі.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Салмақ | 1.41 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 50 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1400 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 205 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Топ | Топырақпен жұмыс істеуге арналған құрал |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 614-Күректер |
| Ұзындығы | 1400 мм |
| Жұмыс бөлігінің ұзындығы | 275 мм |
| Жұмыс бөлігін шынықтыру | 35-53 HRC |
| Құрылым | жиналмайтын |
| Тұтқаны бекіту | өздігінен бұрап тұратын бұрандалар |
| Жұмыс бөлігінің материалы | орташа көміртекті болат |
| Жұмыс бөлігін жабу | эмаль ПФ |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қаптамасы жоқ |
| Жұмыс бөлігінің ені | 205 мм |
| Штрих-код | 4606800043245 |
- Бағасы: 2 242 ₸

