
Қалақты күрек, 230 х 280 х 1400 мм, ағаш сабы, Ресей
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ағаш тұтқасы бар 61461 шөмішті күрек, 230 x 280 x 1400 мм, сусымалы материалдармен, топырақпен және құрылыс ерітінділерімен жұмыс істеуге жарамды. Тұтас құбырлы тулейка құралдың сенімділігін арттырады, ал жоғары жақтары бар пышақ оның тапсырмаларды орындаудағы тиімділігін қамтамасыз етеді. Күрек ағаш кесіндісімен толық жеткізіледі және жұмысқа толығымен дайын. Бұл жеке учаскеде құрылыс немесе бау-бақша жұмыстары кезінде пайдалы. Артықшылықтары Беріктігі — қалқа орындалды орташа көміртекті болаттан Ст5, төзімді жоғары жүктемелерге. Жұмысты тиімді жүргізу — күректің кең жұмыс қалақшасы бар. Коррозиядан және механикалық зақымданудан қорғау — жұмыс бөлігі ұнтақ эмальмен қапталған. Жұмыс кезіндегі жайлылық — тұтқа қатты қатты ағаштан жасалған және сенімді және ыңғайлы ұстауды қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Салмақ | 1.53 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 100 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1400 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 230 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Топ | Топырақпен жұмыс істеуге арналған құрал |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 614-Күректер |
| Ұзындығы | 1400 мм |
| Жұмыс бөлігінің ұзындығы | 280 мм |
| Құрылым | жиналмайтын |
| Тұтқаны бекіту | өздігінен бұрап тұратын бұрандалар |
| Жұмыс бөлігінің материалы | орташа көміртекті болат |
| Жұмыс бөлігін жабу | эмаль ПФ |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қаптамасы жоқ |
| Жұмыс бөлігінің ені | 230 мм |
| Штрих-код | 4606800043252 |
- Бағасы: 2 242 ₸

