
Полипропиленді сыпырғыш, 140 х 310 х 1550 мм, дөңгелек, жиегі бар, ағаш сабы, Ресей, Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Дөңгелек полипропиленді сыпырғыш Сибртех 63217, 140 x 310 x 1550 мм, жиегі және ағаш тұтқасы бар, көшелерді, аулаларды, жолдарды, қоймаларды және өндірістік үй-жайларды сыпыруға арналған. Ұсақ қоқыстарды, құмды, жапырақтарды, қарды кетіреді. Ол ұзақ уақытқа созылады, өйткені экструдталған полипропиленнен жасалған гофрленген шыбықтар тозуға төзімді. Бұл қалада, саяжайда, сондай-ақ қоймада немесе шеберханада пайдалы болады. Артықшылықтары Полипропиленнен жасалған жұмыс бөлігі жауын-шашын мен ультракүлгін сәулелердің, ыстық пен аяздың әсеріне төзімді, сондықтан сыпырғыш кез келген ауа райы жағдайында жұмыс істеуге арналған. Шыбықтар төсемге ыстық әдіспен бекітіледі, сондықтан тазалау кезінде құлап кетпейді. Бекіткіш жиек жұмыс бөлігінің жоғары беріктігін қамтамасыз етеді, сондықтан қарқынды пайдалану кезінде жолақтар сынбайды. Иілгіш қада бумасы пішінін ұзақ уақыт сақтайды, бұл құралдың қызмет ету мерзімін ұзартады. Ағаш сабы қолыңызда ұстауға ыңғайлы, сондықтан сыпырғышпен жұмыс істеу ыңғайлы. Сабақ жіппен ілмекке жалғанған, сондықтан ол жұмыс кезінде құлап кетпейді. Сыпырғыштың салмағы 0,85 кг, сондықтан онымен ұзақ уақыт шаршамай жұмыс істеуге болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 140 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1550 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 22.01.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 02-48-2 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "РОСТЕСТ-Мәскеу" ОС "Сертификаттау және тестілеу жөніндегі аймақтық орган" АҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Отказные письма/02-48-2.pdf |
| _пакеттегі ені | 140 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.85 кг |
| Жұмыс бөлігінің биіктігі | 310 мм |
| Топ | Сыпырғыш |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 632-Сыпырғыш |
| Жиынтықтағы ұзындық | 1550 мм |
| Жұмыс бөлігінің материалы | полипропилен |
| Тұтқа материалы | қатты ағаш |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Ерекшеліктері | фиксирующий обод |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Жұмыс бөлігінің нысаны | круглая |
| Жұмыс бөлігінің түсі | жасыл |
| Тұтқаның түсі | қайың |
| Жұмыс бөлігінің ені | 140 мм |
| Штрих-код | 4606800043290 |
- Бағасы: 2 143 ₸

