

Сыпырғыш полипропилен, 270 х 260 х 1490 мм, жалпақ үлпектелген, ағаш сабы, Ресей, Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 63218, 270 x 260 x 1490 мм жалпақ үлбірлі полипропилен сыпырғышы, ағаш тұтқасы бар, — қоқыстарды, шаңды, кірді, жапырақтарды тазалауға арналған тұрмыстық техника. Борпылдақ қармен күреседі. Ұштарында үлпілдеген шыбықтардың арқасында ең кішкентай қоқыстарды да қалдырмайды. Сыпырғышпен үлкен аумақтарды сыпыру ыңғайлы, себебі оның жұмыс бөлігінің ені 270 мм. Көшелерді, аулаларды, саябақтарды, скверлерді, саяжайларды, сондай-ақ қоймалар мен шеберханаларды тазалау үшін қолданылады. Артықшылықтары Сыпырғыш ұзақ уақыт пайдалануға арналған, өйткені оның гофрленген штангалары тозуға, ультракүлгін сәулелерге және температураның өзгеруіне төзімді экструдталған полипропиленнен жасалған. Шыбықтар төсемнен құлап кетпейді, өйткені олар оған ыстық әдіспен бекітіледі. Жұмыс қалақшасы талшықтардың икемділігіне байланысты пішінін сақтайды. Түгендеу жұмыс істеуге ыңғайлы, өйткені оның қатты ағаштан жасалған кесіндісі бар. Тұтқа бұрандалы жалғау арқылы тұтқаға мықтап бекітілген. Сыпырғыштың салмағы 0,72 кг, бұл арқа мен қолдағы жүктемені алып тастауға және ұзақ уақыт шаршамай жұмыс істеуге мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Салмақ | 0.72 г |
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Штрих-код | 4606800043306 |
| Топ | Сыпырғыш |
| 3 топ | 632-Сыпырғыш |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| _ұзындығы қаптамада | 1490 мм |
| _пакеттегі ені | 270 мм |
| _баптамадағы биіктік | 50 мм |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Жұмыс бөлігінің ені | 270 мм |
| Ерекшеліктері | распушенная щетина |
| Бренд елі | Ресей |
| Жұмыс бөлігінің материалы | полипропилен |
| Тұтқаның түсі | қайың |
| Тұтқа материалы | қатты ағаш |
| Жиынтықтағы ұзындық | 1490 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жұмыс бөлігінің биіктігі | 260 мм |
| Жұмыс бөлігінің түсі | жасыл |
| Жұмыс бөлігінің нысаны | жазық |
- Бағасы: 1 943 ₸

