
Сыпырғыш полипропилен, 240 х 160 х 1400 мм, жалпақ үлпектелген, ағаш сабы, Ресей, Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Тегіс үлбірлі полипропилен сыпырғыш Сибртех 63207, 270 x 260 мм, тұтқасы жоқ, асфальт және бетон беттерін, сондай-ақ топырақ жолдарды сыпыру үшін қолданылады. Шаңды, кірді, жапырақтарды, қоқыстарды және борпылдақ қарды тазартумен айналысады. Сыпырғыштың кең жұмыс бөлігі бар, сондықтан үлкен аумақты сыпыруға ыңғайлы. Ұштары үлпілдеген шыбықтардың арқасында ұсақ қоқыстарды да толығымен жинайды. Сыпырғыш тротуарларды, аулаларды, саябақтарды, скверлерді, аулаларды, сондай-ақ шеберханалар мен қоймаларды тазалауға жарамды. Диаметрі 25 мм кесінділермен үйлесімді. Артықшылықтары Экструдталған полипропиленнен жасалған ойық шыбықтар тозуға төзімді, сондықтан сыпырғыш ұзақ уақыт пайдалануға төтеп бере алады. Жұмыс бөлігінің талшықтары қалыпқа ыстық әдіспен бекітіледі және тазалау кезінде құлап кетпейді. Шыбықтар өте икемді, сондықтан белсенді пайдалану кезінде жұмыс бөлігі пішінін жоғалтпайды. Шыбықтар жасалған полипропилен күн сәулесінің, жауын-шашынның және температураның өзгеруіне төзімді, сондықтан сыпырғыш кез келген ауа-райында тазалауға жарамды. Тулейканың бұрандалы қосылысы тұтқаның сенімді бекітілуін қамтамасыз етеді. Құралдың салмағы 0,33 кг, сондықтан онымен жұмыс істеу шаршауды тудырмайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 50 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1400 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 22.01.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 02-48-2 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "РОСТЕСТ-Мәскеу" ОС "Сертификаттау және тестілеу жөніндегі аймақтық орган" АҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Отказные письма/02-48-2.pdf |
| _пакеттегі ені | 240 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.62 кг |
| Жұмыс бөлігінің биіктігі | 160 мм |
| Топ | Сыпырғыш |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 632-Сыпырғыш |
| Жиынтықтағы ұзындық | 1400 мм |
| Жұмыс бөлігінің материалы | полипропилен |
| Тұтқа материалы | қатты ағаш |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Ерекшеліктері | распушенная щетина |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Жұмыс бөлігінің нысаны | жазық |
| Жұмыс бөлігінің түсі | жасыл |
| Тұтқаның түсі | қайың |
| Жұмыс бөлігінің ені | 240 мм |
| Штрих-код | 4606800043313 |
- Бағасы: 1 915 ₸

