
Қақпағы бар мырышталған су ыдысы (тұтқасы бар қақпақ) 20 л, крансыз Ресей
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қақпағы бар мырышталған су ыдысы 67548 (тұтқасы бар қақпақ), 20 л, шүмегі жоқ, техникалық сұйықтықтарды немесе суаруға арналған суды сақтауға және тасымалдауға арналған. Сондай-ақ, резервуар фермада пайдалы болады: оның көмегімен сіз су қорын жасай аласыз. Артықшылықтары Резервуардың көлемі бір уақытта 20 литрге дейін суды тасымалдауға мүмкіндік береді. Резервуар мырышталған болаттан жасалған, сондықтан ол берік және коррозияға ұшырамайды. Резервуармен бірге қоқыстың сұйықтыққа түсуіне жол бермейтін қақпақ жеткізіледі. Екі тұтқа тіпті толтырылған резервуарды тасымалдауды жеңілдетеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Түрі | Қақпақ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 270 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 460 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 405 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Салмақ | 1.5 кг |
| Топ | Су құйғыштар, қол жуғыштар, пластмасса шелектер |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 675-Лейки, рукомойники, ведра пластмассовые |
| Болат маркасы | оцинкованная |
| Мақсаты | для хранения жидкостей |
| Көлем | 20 л |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800041753 |
- Бағасы: 3 635 ₸

