
Металлға арналған спиральді бұрғы, 12 мм, HSS, 338 W Gross
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Диаметрі 12,0 мм, HSS болаттан жасалған Gross 71627 металлға арналған бұралмалы бұрғы легирленген және легирленбеген болаттарды, түсті металдарды, қатты пластикті бұрғылауға арналған. 338 W сапа стандартына сәйкес келеді. Бұрғы профилі жоғары дәлдіктегі жабдықпен тегістелген, сондықтан ол ұзақ уақытқа қызмет етеді және сапалы бұрғылауды қамтамасыз етеді. Цилиндрлік саңылау кез келген патрондарға жарамды. Жабдық слесарлық шеберханада және күнделікті өмірде пайдалы болады.Артықшылықтарысенімділік — Р6М5 жоғары жылдамдықты болаттан жасалған бұрғы қызып кетуге төзімді, қайрауды ұзақ уақыт сақтайды және жоғары жылдамдықта тиімді жұмыс істейді.Жеңіл бұрғылау — көлденең кесу жиегі қайралған, осыған байланысты алдын ала тегістеу қажет емес.Төзімділік — бұрғылаудың ойластырылған құрылымының арқасында жұмысты орындау кезінде оған осьтік жүктеме азаяды, сондықтан жабдық қарқынды қолдануға төтеп бере алады.Оңтайлы қайрау — жоңқаларды бұруға арналған спиральды ойықтың көтеру бұрышы ұлғайтылған, соның арқасында бұрғының қайрау бұрышы 135 градусқа дейін жеткізіледі – бұл мүмкіндік жабдықты өткір етеді және бұрғылау өнімдерін бұруды жеңілдетеді.Жоғары өнімділік — бұрғы беті жылтыратылған, бұл жабдықтың тесік қабырғаларына үйкелісін азайтады, жоңқаларды тиімдірек шығаруға қол жеткізеді және орындалатын жұмыстардың жылдамдығын арттырады.Кепілдендірілген сапа — жабдық Испанияда жоғары технологиялық зауытта жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| сағақтың түрі | Цилиндрлік |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 12 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 215 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 37 мм |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.11 кг |
| Топ | Металлға арналған бұрғылар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 718-Сверла по металлу "БАРС" , "GROSS" |
| Біліктің диаметрі | 12 |
| Ұзындығы | 151 мм |
| Қайрау | 135 градус |
| Дәлдік сыныбы | A |
| Өңдеу материалы | металл |
| Жұмыс ұзындығы | 101 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996035185 |
- Бағасы: 5 349 ₸

