
Еден жабындарына және жұмсақ жабынға арналған пышақ Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 78979 пышағы линолеум немесе кілем сияқты еден жабындарын, сондай-ақ жұмсақ шатырды кесуге арналған. Құралдың құйрық бөлігінде дәлдікті жоғалтпай, жылдам жұмыс істеуге мүмкіндік беретін алюминий бағыттаушы ролик бар. Пышақ магнитті кірістірілген алюминий ұстағышпен мықтап ұсталады, сондықтан ол кесу сызығынан ауытқымайды. Пышақ жөндеу немесе шатыр жұмыстары кезінде пайдалы болады, күнделікті өмірде де пайдалы болады. Артықшылықтары Кесетін пышақ қалыңдығы 0,6 мм жоғары сапалы жапондық СК-5 болаттан жасалған, сондықтан ол өте берік және кесу қасиеттерін ұзақ уақыт сақтайды. Материалдың кесілген бөліктерін ажыратуды жеңілдету үшін тұтқаның құйрық бөлігіне жалпақ алюминий қалақ орнатылған. Пышақ екі пышақпен, соның ішінде ілмек тәрізді пышақпен жабдықталған, бұл еден мен шатыр жабындарын кесуді жеңілдетеді. Трапеция тәрізді пышақтардың екі жағында жұмыс жиектері бар, сондықтан пышақтың кесу қабілетін қалпына келтіру үшін пышақты төңкеру жеткілікті. Тұтқаның қуысында қосалқы пышақтарға арналған бөлік қарастырылған, бұл оларды сақтауды жеңілдетеді. Қосалқы пышақтарға арналған бөлік серіппелі құлыптың көмегімен тез ашылады және жабылады, бұл шебердің уақытын үнемдейді. Эргономикалық иілген, сырғанауға қарсы жабыны бар екі бөліктен тұратын тұтқа қолға ыңғайлы орналасады және алақаннан сырғып кетпейді, бұл жұмыс кезінде жайлылықты арттырады.
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| _баптамадағы биіктік | 35 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 285 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 140 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.319 кг |
| Топ | Пышақтар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 789-Шаруашылық пышақтары |
| Жүздің ұзындығы | 61 мм |
| Корпус материалы | металл+пластик |
| Пышақ материалы | SK2 |
| Бренд елі | Германия |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Пышақтың пішіні | трапеция |
| Пышақтың ені | 19 мм |
| Штрих-код | 4044996073200 |
- Бағасы: 3 785 ₸

