
Аспалы құлып ЗН2-26.50 мм Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Аспалы құлып Сибртех ЗН2-26 91627, 50 мм, — есік құлақшаларына орнатуға арналған бекіткіш құрылғы. Үй-жайды қажетсіз кіруден қорғайды. Оны ауыстыру үйінің, қойманың, контейнердің немесе гараждың есігіне іліп қоюға болады. Артықшылықтары Болат бұғауы бар берік шойын корпусы бұзылудан сенімді қорғанысты қамтамасыз етеді. Дискілі құлыптау механизмі құлыпты таңдауды қиындатады. Корпус қорғаныш лак-бояу жабынының арқасында коррозияға төзімді. Жинақта 3 кілт бар, бұл көшірмелерді жасау қажеттілігін болдырмайды.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Жалпы | |
| Салмақ | 0.141 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 75 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 45 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Құлыптар мен лупалар |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 916-Замки "СИБРТЕХ", "MATRIX" |
| Тұтқаның диаметрі | 8 мм |
| Корпус материалы | Шойын |
| Кілттердің түрі мен саны | фин 3 дана |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Құлыптың ені | 50 мм |
| Штрих-код | 4044996048031 |
- Бағасы: 971 ₸

