
Аспалы құлып ЗН2-4-01-2 , 60 мм Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Аспалы Сибртех ЗН2 құлпы-4-01-2 91636 , 60 мм мүлікті ұрлықтан қорғауға арналған. Оны бөлменің есігіндегі арнайы құлақшаларға іліп қояды. Құлып коррозияға төзімді және көшеде пайдалануға жарамды. Артықшылықтары Корпус шойыннан жасалған, жоғары беріктігімен және беріктігімен ерекшеленеді. Тұтқаның қалыңдығы 10 мм, ол болаттан жасалған, сондықтан оны аралау қиын. Құлып дискілі құпия механизммен жабдықталған, бұл құлыпты таңдауды ашуды қиындатады. Ұңғыманың бүйірлік орналасуы құлыптың жұмысын жеңілдетеді. Жинақта 3 кілт бар, сондықтан қосалқы бөлшектерді жасаудың қажеті жоқ.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Жалпы | |
| Салмақ | 0.237 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 90 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 175 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 28 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Құлыптар мен лупалар |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 916-Замки "СИБРТЕХ", "MATRIX" |
| Тұтқаның диаметрі | 10 мм |
| Корпус материалы | Шойын |
| Кілттердің түрі мен саны | фин 3 дана |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Құлыптың ені | 60 мм |
| Штрих-код | 4044996048116 |
- Бағасы: 1 301 ₸

