
Аспалы құлып, қорғалған бұғау, 60 мм Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Аспалы құлып Сибртех 91638, 60 мм, мүлікті ұрлықтан қорғау үшін есік құлақшаларына ілінеді. Бұғау корпусқа салынған, бұл бұзудан сенімді қорғанысты қамтамасыз етеді. Құлып қойма, сарай, гараж немесе ауыстыру үйінің есігіне орнатуға жарамды. Артықшылықтары Корпус көміртекті болаттан жасалған және балғамен эмальданған, сондықтан ол зақымдануға және климаттық әсерлерге төзімді. Хромдалған болат бұғау тоттан қорықпайды және оны бұзу қиын. Құпия механизм жезден жасалған, сондықтан ол сенімді және берік. Жиынтықта 3 кілт бар, яғни құлыпты бірнеше адам пайдалана алады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Жалпы | |
| Салмақ | 0.458 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 65 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 100 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 25 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Құлыптар мен лупалар |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 916-Замки "СИБРТЕХ", "MATRIX" |
| Тұтқаның диаметрі | 10 мм |
| Корпус материалы | Шойын |
| Кілттердің түрі мен саны | ағылшын 3 дана |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Құлыптың ені | 60 мм |
| Штрих-код | 4044996048260 |
- Бағасы: 2 694 ₸

