
Аспалы құлып, хромдалған жабын 60 мм Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 91802 хромдалған аспалы құлып, 60 мм, мүліктің қорғалуын қамтамасыз ете отырып, үй-жайлардағы есіктерді құлыптау үшін қолданылады. Оны қойманың, гараждың, жертөленің және т.б. есікке іліп қоюға болады.Аспалы құлып есікке арнайы құлақшалар арқылы оңай орнатылады. Артықшылықтары Құпия механизм, корпус және бұғау болаттан жасалған, бұл құлыптың беріктігі мен ұрлыққа төзімділігін арттырады. Корпус пен бұғаудағы хром жабыны коррозияның пайда болуына жол бермейді, бұл құлыпты сыртта пайдалануға мүмкіндік береді. Жинаққа 4 кілт кіреді, бұл жоғалған жағдайда олардың қорын қамтамасыз етеді және құлыпты бірнеше адамға бірден пайдалануға мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 17 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 160 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 105 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.417 кг |
| Топ | Құлыптар мен лупалар |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 916-Замки "СИБРТЕХ", "MATRIX" |
| Тұтқаның диаметрі | 11 мм |
| Корпус материалы | Болат |
| Кілттердің түрі мен саны | фин 4 дана |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Құлыптың ені | 60 мм |
| Штрих-код | 4044996048291 |
- Бағасы: 2 440 ₸

